Editör Aralık 2011

e-Posta Yazdır PDF

Sayın abonelerimiz,

Bu ay aralık ayı. Abone çalışmalarının yoğunlaştığı bir zamandayız.  Allah’a nihayetsiz şükürler olsun ki yılları geride bıraktık. Yeni bir yıl için abone kampanyamızı geçen ay sizlere ilan ettik. Bu kampanyamızda sizlerden destek bekliyoruz.  “Bir abone de benden” adını verdiğimiz bu kampanyada sizlerden yeni abonelere ulaşmamızı sağlamanızı arzuluyoruz. Takdir edersiniz ki bu derginin ayakta kalabilmesi, daha güzel bir şekilde hizmet edebilmesi sizlerin katkılarıyla mümkündür. Bu katkı sizlerin dergimize abone olarak sahip çıkması ve yeni abonelere ulaşmamızı sağlaması..şeklinde olacaktır..

Değişik yerlerden çok sayıda tebrikler alıyoruz. Dergimiz artık bir marka olmuştur elhamdulillah. Bu güzel hizmetin temel taşları sizlersiniz. Sizin okumadığınız, beğenmediğiniz bir dergi bu aşamalara gelemezdi.  Sizlerin beğenisi bu derginin “cansuyu” oluyor.  Bununla birlikte beğendiğiniz bu dergiyi yeni kişilere, evlere, işyerlerine, vs. ulaştırmamızı ancak sizlerin bizlere yeni aboneler bulmanızla sağlayabiliriz.

Bir abonede sizden…

“Her dergi bir kaledir” der Cemil Meriç. Bizim Burhan’ımızda öyle bir kaledir. Biz bu kaleyi daha bir muhkemleştirmek istiyoruz. Yazarıyla abonesiyle daha sağlam bir hale getirerek daha büyük hizmetlere katkı yapmasını arzuluyoruz dergimizin. Elhamdulillah başından beri ehl-i sünnet çizgisinden şaşmadık. Çizgimizi muhafaza ettik. Göğsümüzü gere gere hak bildiğimiz yolda ilerledik. “Burhan’da yazıyor” denilerek güvenle okunan bir dergi oluşturduk. Çok hayır dualar aldık inşallah almaya da devam edeceğiz. Hiç ummadığımız yerlerde dergimizi okuyan, takip eden kişilerle karşılaştık.  Heyecan duyduk. Bilmediğimiz yerlerde Burhan’la haşir neşir olanlar var ve sesimiz oralarda diye sevindik. Bu sevinç aslında sizlerin oluşturduğu bir sevinçtir. Bu sevginin mimarları sizlersiniz. Şimdi bu heyecan ve yeni bir azimle sizlerden hiç olmazsa “bir abone de benden” kampanyamıza katılmanızı bekliyoruz. Bir aboneden ne olur, bir aboneden ne çıkar demeyin. Bir abone bir derginin hepsidir.

Bir birinden değerli muhteşem beş hediyemiz var. Hiç evinde ilmihal kitabı olmayan nice tanıdıklarımız vardır. Dergimizi vesile ederek o tanıdıklarımıza ilmihal hediye etmemiz büyük bir hizmet olacaktır. Bu beş kitaptan herhangi birini sevdiklerinize abone yaparak hediye edip bir yıl boyunca dergimizle onları tanıştırabilirsiniz. Lütfen bu sesimize kulak verin. “Burhan” girmemiş ev kalmasın.